A1000 Market
  • Kampaaniad
  • Loosid
  • Hea hind
  • Wallers tööriistad
  • Kauplused
  • Tule tööle
  • Ettevõttest
  • Menu Menu
  • Link to Facebook Link to Facebook Link to Facebook
  • Link to Instagram Link to Instagram Link to Instagram
-20%

Athena Kassitoit Steriliseeritud Kassidele Kalkuni ja Kartuliga 100g

0.59 € Algne hind oli: 0.59 €.0.47 €Praegune hind on: 0.47 €.

4.70 €/KG

4.70 KG
Tootekood: 155459 Kategooria: Kassi konservid TKEAN: 4010492980465

Seotud tooted

  • Athena Kassitoit part-kalkun 100g

    0.59 € Algne hind oli: 0.59 €.0.47 €Praegune hind on: 0.47 €.

    4.70 €/KG

    -20%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Sheba 4-pakk Kiisueine Linnulihavalik Kastmes 4x85g

    2.97 € Algne hind oli: 2.97 €.2.22 €Praegune hind on: 2.22 €.

    6.53 €/KG

    -25%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Athena Kassitoit Junior linnulihaga 100g

    0.59 € Algne hind oli: 0.59 €.0.47 €Praegune hind on: 0.47 €.

    4.70 €/KG

    -20%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Sheba Linnulihavalik 6x50g

    2.67 € Algne hind oli: 2.67 €.1.95 €Praegune hind on: 1.95 €.

    6.50 €/KG

    -27%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details

Kontakt

A1M OÜ

KMKR nr. EE101971481

Reg. kood 14238403

Pikk 2a Võru 65604

Tel E-R 8:00-16:30: +372 53059600

E-mail: info@a1000market.ee

Scroll to top Scroll to top Scroll to top