Kes me oleme?

A1000 Marketi näol on tegemist poeketiga, mis on keskendunud toidu- ja tarbekaupade müügile. Samuti on meie fookuses hoida tarbija jaoks hinnad alati võimalikult madalal.
Esimene A1000 Market pood avati 2017. aastal Tartus. Hetkel oleme juba laienenud Tallinnasse, Narva, Pärnusse, Võrru, Kohtla-Järvele, Viljandisse, Valgasse, Põlvasse ja Sillamäele.

Mis on meile tähtis?

Meie jaoks on oluline, et tarbija saaks meie poest õiglase hinna. Oma igapäevatöös sisseostudel näeme kui suur on tegelikult teistes kaubandusettevõtetes tootja ja lõpptarbija hinna vahe. Sellel põhjusel oleme üritanud maksimaalselt lühikeseks viia tee tootjalt tarbijale.

Meie jaoks kõige tähtsam on meie töötajate heaolu, seetõttu oleme võtnud oma südameasjaks pakkuda töötajatele mugavaid ja paindlikke töötingimusi ning head palka. A1000 Marketites on palgad kõrgemad kui teistes Eesti toidupoekettides, sest me usume, et õnnelik töötaja on ettevõtte edu võti. Õnnelik töötaja on see, kes sillutab ükskord meie endi tee tippu. Õnnelik töötaja võrdub omakorda õnnelik klient. A1000 Market on võtnud eesmärgiks olla enda klientide jaoks justkui hea sõber. Alati olemas, alati soodne.

Meie süda kuulub ka spordile, oleme A1M Motorspordi peasponsorid, lisaks aitame oma unistusi ellu viia teiste spordialade esindajatel. Meile on tähtis toetada oma sportlasi ja sillutada nende teed tippu.

Mis meid eristab?

Meie poodides on kauba väljapanek selge ja lihtne. Kõige suurem fookus on seatud sellele, et ostjad saaksid enda lemmikkauba võimalikult soodsa hinnaga.
Oleme pühendunud sellele, et meie kaubavalik on pidevalt täienev ning sortiment mitmekesine. Meie klienditeenindajad märgivad üles kõik tarbijatelt saadud info soovitud toodete kohta, ostujuhid omakorda teevad endast oleneva, et sortiment oleks kooskõlas ostjate reaalsete soovidega.
Me ei ole kunagi seadnud endale eesmärgiks konkureerida teiste poekettidega, vaid jälgime oma joont.

Mis on meie visioon?

Igas Eesti linnas A1000 Market kauplus ja kõigil inimestel võimalus osta oma lemmiktooteid ilma hullumeelsete juurdehindlusteta.
Lõpetada poekettide monarhia, kus kooritakse raha lihtsatelt eesti inimestelt.