A1000 Market
  • Kampaaniad
  • Loosid
  • Hea hind
  • Wallers tööriistad
  • Kauplused
  • Tule tööle
  • Ettevõttest
  • Menu Menu
  • Link to Facebook Link to Facebook Link to Facebook
  • Link to Instagram Link to Instagram Link to Instagram
-20%

Tallegg Kanapallid kg

3.99 € Algne hind oli: 3.99 €.3.19 €Praegune hind on: 3.19 €.

3.19 €/KG

3.19 KG
Tootekood: 175423 Kategooria: Pihvid ja lihapallid KGEAN: 23491456

Seotud tooted

  • Rakvere Perepihvid 400g

    2.49 € Algne hind oli: 2.49 €.1.79 €Praegune hind on: 1.79 €.

    4.48 €/KG

    -28%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Wikmani Hamburgeri Pihv 1kg

    4.69 € Algne hind oli: 4.69 €.3.69 €Praegune hind on: 3.69 €.

    3.69 €/KG

    -21%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Maks&Moorits Kodupihvid Kreemja Juustutäidisega 400g

    1.89 € Algne hind oli: 1.89 €.1.49 €Praegune hind on: 1.49 €.

    3.73 €/KG

    -21%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Maks&Moorits Kanafileenagitsad 230g

    1.75 € Algne hind oli: 1.75 €.1.39 €Praegune hind on: 1.39 €.

    6.04 €/KG

    -21%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details

Kontakt

A1M OÜ

KMKR nr. EE101971481

Reg. kood 14238403

Pikk 2a Võru 65604

Tel E-R 8:00-16:30: +372 53059600

E-mail: info@a1000market.ee

Scroll to top Scroll to top Scroll to top