A1000 Market
  • Kampaaniad
  • Loosid
  • Hea hind
  • Wallers tööriistad
  • Kauplused
  • Tule tööle
  • Ettevõttest
  • Menu Menu
  • Link to Facebook Link to Facebook Link to Facebook
  • Link to Instagram Link to Instagram Link to Instagram
-28%

Rakvere Perepihvid 400g

2.49 € Algne hind oli: 2.49 €.1.79 €Praegune hind on: 1.79 €.

4.48 €/KG

4.48 KG
Tootekood: 7842 Kategooria: Pihvid ja lihapallid TKEAN: 4740003010601

Seotud tooted

  • Rakvere Pihvid 400g

    3.79 € Algne hind oli: 3.79 €.2.89 €Praegune hind on: 2.89 €.

    7.23 €/KG

    -24%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Maks&Moorits Lihapihvid 400g

    2.95 € Algne hind oli: 2.95 €.2.19 €Praegune hind on: 2.19 €.

    5.48 €/KG

    -26%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Wikmani Hakk-Kotlet 420g

    2.29 € Algne hind oli: 2.29 €.1.59 €Praegune hind on: 1.59 €.

    3.78 €/KG

    -31%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Wikmani Hamburgeri Pihv 1kg

    4.69 € Algne hind oli: 4.69 €.3.69 €Praegune hind on: 3.69 €.

    3.69 €/KG

    -21%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details

Kontakt

A1M OÜ

KMKR nr. EE101971481

Reg. kood 14238403

Pikk 2a Võru 65604

Tel E-R 8:00-16:30: +372 53059600

E-mail: info@a1000market.ee

Scroll to top Scroll to top Scroll to top