A1000 Market
  • Kampaaniad
  • Loosid
  • Hea hind
  • Wallers tööriistad
  • Kauplused
  • Tule tööle
  • Ettevõttest
  • Menu Menu
  • Link to Facebook Link to Facebook Link to Facebook
  • Link to Instagram Link to Instagram Link to Instagram
-30%

Parodontax Hambapasta Classic 75ml

4.99 € Algne hind oli: 4.99 €.3.49 €Praegune hind on: 3.49 €.

46.53 €/L

46.53 L
Tootekood: 183109 Kategooria: Hambapastad, suuveed TKEAN: 4047400392041

Seotud tooted

  • Colgate Hambapasta Triple Action 75ml

    1.55 € Algne hind oli: 1.55 €.0.99 €Praegune hind on: 0.99 €.

    13.20 €/L

    -36%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Parodontax Hambapasta Fluoride 75ml

    4.99 € Algne hind oli: 4.99 €.3.49 €Praegune hind on: 3.49 €.

    46.53 €/L

    -30%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Colgate Hambapasta Cavity Protection Whitening 75ml

    1.39 € Algne hind oli: 1.39 €.0.99 €Praegune hind on: 0.99 €.

    1.32 €/L

    -29%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details

Kontakt

A1M OÜ

KMKR nr. EE101971481

Reg. kood 14238403

Pikk 2a Võru 65604

Tel E-R 8:00-16:30: +372 53059600

E-mail: info@a1000market.ee

Scroll to top Scroll to top Scroll to top