A1000 Market
  • Kampaaniad
  • Loosid
  • Hea hind
  • Wallers tööriistad
  • Kauplused
  • Tule tööle
  • Ettevõttest
  • Menu Menu
  • Link to Facebook Link to Facebook Link to Facebook
  • Link to Instagram Link to Instagram Link to Instagram
-23%

Garnier Palsam Loving Blends Honey 250ml

3.49 € Algne hind oli: 3.49 €.2.69 €Praegune hind on: 2.69 €.

10.76 €/l

10.76 l
Tootekood: 196573 Kategooria: Sampoonid, palsamid, maskid tkEAN: 3600542462174
  • Kirjeldus

Kirjeldus

Hoiatus! Vältida silma sattumist. Silma sattumisel loputada koheselt rohke veega. Hoida laste eest kättesaamatus kohas. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Toodetud Euroopas. Maaletooja: A1M OÜ, Pikk 2a, Võru 65604, Eesti. E-post: info@a1000market.ee

Seotud tooted

  • Pantene Intensive Repair šampoon norm juustele 250ml

    3.39 € Algne hind oli: 3.39 €.2.99 €Praegune hind on: 2.99 €.

    11.96 €/L

    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Shampoon Elseve Hyaluron Pure 400ml

    6.99 € Algne hind oli: 6.99 €.4.55 €Praegune hind on: 4.55 €.

    11.38 €/L

    -35%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Elseve Šampoon Color Vive 400ml

    7.10 € Algne hind oli: 7.10 €.4.55 €Praegune hind on: 4.55 €.

    11.38 €/L

    -36%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Placeholder image

    Elseve Šampoon Glycolic Gloss Core 400ml

    7.10 € Algne hind oli: 7.10 €.4.55 €Praegune hind on: 4.55 €.

    11.38 €/l

    -36%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details

Kontakt

A1M OÜ

KMKR nr. EE101971481

Reg. kood 14238403

Pikk 2a Võru 65604

Tel E-R 8:00-16:30: +372 53059600

E-mail: info@a1000market.ee

Scroll to top Scroll to top Scroll to top