A1000 Market
  • Kampaaniad
  • Loosid
  • Hea hind
  • Wallers tööriistad
  • Kauplused
  • Tule tööle
  • Ettevõttest
  • Menu Menu
  • Link to Facebook Link to Facebook Link to Facebook
  • Link to Instagram Link to Instagram Link to Instagram
-24%

A1000 Pähklite Segu 500g

5.89 € Algne hind oli: 5.89 €.4.49 €Praegune hind on: 4.49 €.

8.98 €/KG

8.98 KG
Tootekood: 3499 Kategooria: Pähklid TKEAN: 4750195022450

Seotud tooted

  • A1000 Maapähkel Röstitud ja Soolatud 500g

    1.89 € Algne hind oli: 1.89 €.1.59 €Praegune hind on: 1.59 €.

    3.18 €/KG

    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • A1000Market Soolakaramellis Maapähkel 200g

    1.79 € Algne hind oli: 1.79 €.1.39 €Praegune hind on: 1.39 €.

    6.95 €/KG

    -22%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • A1000 Kreeka Pähkel 400g

    4.79 € Algne hind oli: 4.79 €.3.19 €Praegune hind on: 3.19 €.

    7.98 €/KG

    -33%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • A1000Market India Pähkel Soolakaramellis 400g

    6.99 € Algne hind oli: 6.99 €.5.89 €Praegune hind on: 5.89 €.

    14.73 €/KG

    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details

Kontakt

A1M OÜ

KMKR nr. EE101971481

Reg. kood 14238403

Pikk 2a Võru 65604

Tel E-R 8:00-16:30: +372 53059600

E-mail: info@a1000market.ee

Scroll to top Scroll to top Scroll to top