A1000 Market
  • Kampaaniad
  • Loosid
  • Hea hind
  • Wallers tööriistad
  • Kauplused
  • Tule tööle
  • Ettevõttest
  • Menu Menu
  • Link to Facebook Link to Facebook Link to Facebook
  • Link to Instagram Link to Instagram Link to Instagram
-23%

Kronis Rassolnik 530g

1.68 € Algne hind oli: 1.68 €.1.29 €Praegune hind on: 1.29 €.

2.43 €/KG

2.43 KG
Tootekood: 19355 Kategooria: Purgisupid ja toidukonservid TKEAN: 4750211730734

Seotud tooted

  • Kronis Hernesupp Sealihaga Pehme Pakend 530g

    2.49 € Algne hind oli: 2.49 €.1.89 €Praegune hind on: 1.89 €.

    3.57 €/KG

    -24%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Kronis Ukraina Borš Sealihaga 530g

    2.85 € Algne hind oli: 2.85 €.2.45 €Praegune hind on: 2.45 €.

    4.62 €/KG

    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Salvest Kanafrikadelli Supp 520g

    3.36 € Algne hind oli: 3.36 €.2.69 €Praegune hind on: 2.69 €.

    5.17 €/KG

    -20%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Kronis Frikadellisupp 530g

    2.69 € Algne hind oli: 2.69 €.1.89 €Praegune hind on: 1.89 €.

    3.57 €/KG

    -30%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details

Kontakt

A1M OÜ

KMKR nr. EE101971481

Reg. kood 14238403

Pikk 2a Võru 65604

Tel E-R 8:00-16:30: +372 53059600

E-mail: info@a1000market.ee

Scroll to top Scroll to top Scroll to top