A1000 Market
  • Kampaaniad
  • Loosid
  • Hea hind
  • Wallers tööriistad
  • Kauplused
  • Tule tööle
  • Ettevõttest
  • Menu Menu
  • Link to Facebook Link to Facebook Link to Facebook
  • Link to Instagram Link to Instagram Link to Instagram
-25%
Laen tootepilti

Agrado Intense Shine Šampoon 900ml

3.99 € Algne hind oli: 3.99 €.2.99 €Praegune hind on: 2.99 €.

3.32 €/L

3.32 L
Tootekood: 172484 Kategooria: Sampoonid, palsamid, maskid TKEAN: 8433295098667
  • Kirjeldus

Kirjeldus

Agrado – Intensiivselt sära andev šampoon – Tuhmidele ja läigetutele juustele. Taastab ja tugevdab juukseid juurtest otsteni. Annab intensiivse ja kauapüsiva läike.
Jätab juuksed pehmeks, siidiseks ja kergesti kammitavaks. Aitab kontrollida kahu. Sobib igapäevaseks kasutamiseks.KASUTUSJUHEND: Masseeri šampoon märgadesse juustesse, alustades juuste juurtest. Seejärel loputada rohke veega, vajadusel korrata. Mitte alla neelata. Silma sattumisel koheselt loputada rohke veega. Hoida lastele kättesaamatus kohas. DERMATOLOOGILISELT TESTISTUD. Valmistatud 100% EU-s. Maaletooja: A1M OÜ, Võru linn, Pikk tänav 2a, 65604
info@a1000market.ee

Seotud tooted

  • Elseve Palsam Hyaluron Plump 400ml

    7.10 € Algne hind oli: 7.10 €.4.55 €Praegune hind on: 4.55 €.

    11.38 €/L

    -36%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Shampoon Elseve Hyaluron Pure 400ml

    6.99 € Algne hind oli: 6.99 €.4.55 €Praegune hind on: 4.55 €.

    11.38 €/L

    -35%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Elseve Šampoon Color Vive 400ml

    7.10 € Algne hind oli: 7.10 €.4.55 €Praegune hind on: 4.55 €.

    11.38 €/L

    -36%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Pantene Intensive Repair šampoon norm juustele 250ml

    3.39 € Algne hind oli: 3.39 €.2.99 €Praegune hind on: 2.99 €.

    11.96 €/L

    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details

Kontakt

A1M OÜ

KMKR nr. EE101971481

Reg. kood 14238403

Pikk 2a Võru 65604

Tel E-R 8:00-16:30: +372 53059600

E-mail: info@a1000market.ee

Scroll to top Scroll to top Scroll to top