A1000 Market
  • Kampaaniad
  • Loosid
  • Hea hind
  • Wallers tööriistad
  • Kauplused
  • Tule tööle
  • Ettevõttest
  • Menu Menu
  • Link to Facebook Link to Facebook Link to Facebook
  • Link to Instagram Link to Instagram Link to Instagram
-23%

A1000Market Aprikoos 200g

2.19 € Algne hind oli: 2.19 €.1.69 €Praegune hind on: 1.69 €.

8.45 €/KG

8.45 KG
Tootekood: 198523 Kategooria: Kuivatatud puu- ja köögiviljad TKEAN: 4744743014387

Seotud tooted

  • A1000 Kuivatatud Õunarõngad 200g

    2.79 € Algne hind oli: 2.79 €.2.29 €Praegune hind on: 2.29 €.

    11.45 €/KG

    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • A1000 Must ploom 1kg

    6.69 € Algne hind oli: 6.69 €.5.89 €Praegune hind on: 5.89 €.

    5.89 €/KG

    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • A1000Market Jõhvikas Kuivatatud 200g

    2.19 € Algne hind oli: 2.19 €.1.69 €Praegune hind on: 1.69 €.

    8.45 €/KG

    -23%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • A1000 Smuuti/Salati Segu 500g

    3.49 € Algne hind oli: 3.49 €.2.59 €Praegune hind on: 2.59 €.

    5.18 €/KG

    -26%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details

Kontakt

A1M OÜ

KMKR nr. EE101971481

Reg. kood 14238403

Pikk 2a Võru 65604

Tel E-R 8:00-16:30: +372 53059600

E-mail: info@a1000market.ee

Scroll to top Scroll to top Scroll to top