A1000 Market
  • Kampaaniad
  • Loosid
  • Hea hind
  • Wallers tööriistad
  • Kauplused
  • Tule tööle
  • Ettevõttest
  • Menu Menu
  • Link to Facebook Link to Facebook Link to Facebook
  • Link to Instagram Link to Instagram Link to Instagram
-20%

Wõro Kanapallid 1kg

2.49 € Algne hind oli: 2.49 €.1.99 €Praegune hind on: 1.99 €.

1.99 €/KG

1.99 KG
Tootekood: 138989 Kategooria: Pihvid ja lihapallid TKEAN: 4740562064565

Seotud tooted

  • Kikas Kiievi Kotlet 220g

    2.59 € Algne hind oli: 2.59 €.1.69 €Praegune hind on: 1.69 €.

    7.68 €/KG

    -35%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Wikmani Kanafilee Krõbeda Paneeringuga 200g

    2.89 € Algne hind oli: 2.89 €.2.39 €Praegune hind on: 2.39 €.

    11.95 €/KG

    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Rakvere Pihvid 400g

    3.79 € Algne hind oli: 3.79 €.2.89 €Praegune hind on: 2.89 €.

    7.23 €/KG

    -24%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Maks&Moorits Lihapihvid 400g

    2.95 € Algne hind oli: 2.95 €.2.19 €Praegune hind on: 2.19 €.

    5.48 €/KG

    -26%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details

Kontakt

A1M OÜ

KMKR nr. EE101971481

Reg. kood 14238403

Pikk 2a Võru 65604

Tel E-R 8:00-16:30: +372 53059600

E-mail: info@a1000market.ee

Scroll to top Scroll to top Scroll to top