A1000 Market
  • Kampaaniad
  • Loosid
  • Hea hind
  • Wallers tööriistad
  • Kauplused
  • Tule tööle
  • Ettevõttest
  • Menu Menu
  • Link to Facebook Link to Facebook Link to Facebook
  • Link to Instagram Link to Instagram Link to Instagram
-20%

Wõro Kanapallid 1kg

2.49 € Algne hind oli: 2.49 €.1.99 €Praegune hind on: 1.99 €.

1.99 €/KG

1.99 KG
Tootekood: 138989 Kategooria: Pihvid ja lihapallid TKEAN: 4740562064565

Seotud tooted

  • Kikas Rootsi Lihapallid 300g

    2.79 € Algne hind oli: 2.79 €.2.09 €Praegune hind on: 2.09 €.

    6.97 €/KG

    -25%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Maks&Moorits Kodupihvid Kreemja Juustutäidisega 400g

    1.89 € Algne hind oli: 1.89 €.1.49 €Praegune hind on: 1.49 €.

    3.73 €/KG

    -21%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Kikas Väike Kotlet 290g

    1.69 € Algne hind oli: 1.69 €.1.09 €Praegune hind on: 1.09 €.

    3.76 €/KG

    -36%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Maks&Moorits Kanafileenagitsad 230g

    1.75 € Algne hind oli: 1.75 €.1.39 €Praegune hind on: 1.39 €.

    6.04 €/KG

    -21%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details

Kontakt

A1M OÜ

KMKR nr. EE101971481

Reg. kood 14238403

Pikk 2a Võru 65604

Tel E-R 8:00-16:30: +372 53059600

E-mail: info@a1000market.ee

Scroll to top Scroll to top Scroll to top