A1000 Market
  • Kampaaniad
  • Loosid
  • Hea hind
  • Wallers tööriistad
  • Kauplused
  • Tule tööle
  • Ettevõttest
  • Menu Menu
  • Link to Facebook Link to Facebook Link to Facebook
  • Link to Instagram Link to Instagram Link to Instagram
-28%

Kronis Seeneseljanka 470g

1.79 € Algne hind oli: 1.79 €.1.29 €Praegune hind on: 1.29 €.

2.75 €/KG

2.75 KG
Tootekood: 10361 Kategooria: Purgisupid ja toidukonservid TKEAN: 4750211720414

Seotud tooted

  • Salvest Vürtsikas Aasia Supp Kana ja Munanuudlitega 530g

    3.59 € Algne hind oli: 3.59 €.2.89 €Praegune hind on: 2.89 €.

    5.45 €/KG

    -19%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Kronis Oasupp 470g

    1.39 € Algne hind oli: 1.39 €.1.09 €Praegune hind on: 1.09 €.

    2.32 €/KG

    -22%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Salvest Värskekapsaborš Veiselihaga 530g

    3.49 € Algne hind oli: 3.49 €.2.79 €Praegune hind on: 2.79 €.

    5.26 €/KG

    -20%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Kronis Rassolnik 530g

    1.68 € Algne hind oli: 1.68 €.1.29 €Praegune hind on: 1.29 €.

    2.43 €/KG

    -23%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details

Kontakt

A1M OÜ

KMKR nr. EE101971481

Reg. kood 14238403

Pikk 2a Võru 65604

Tel E-R 8:00-16:30: +372 53059600

E-mail: info@a1000market.ee

Scroll to top Scroll to top Scroll to top