A1000 Market
  • Kampaaniad
  • Loosid
  • Hea hind
  • Wallers tööriistad
  • Kauplused
  • Tule tööle
  • Ettevõttest
  • Menu Menu
  • Link to Facebook Link to Facebook Link to Facebook
  • Link to Instagram Link to Instagram Link to Instagram
-20%

Salvest Värskekapsaborš Veiselihaga 530g

3.49 € Algne hind oli: 3.49 €.2.79 €Praegune hind on: 2.79 €.

5.26 €/KG

5.26 KG
Tootekood: 342 Kategooria: Purgisupid ja toidukonservid TKEAN: 4740073040041

Seotud tooted

  • Kronis Hernesupp Sealihaga Pehme Pakend 530g

    2.49 € Algne hind oli: 2.49 €.1.89 €Praegune hind on: 1.89 €.

    3.57 €/KG

    -24%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Presto Kanakarri Riisiga 300g

    2.69 € Algne hind oli: 2.69 €.2.19 €Praegune hind on: 2.19 €.

    7.30 €/KG

    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Kronis Rassolnik 530g

    1.68 € Algne hind oli: 1.68 €.1.29 €Praegune hind on: 1.29 €.

    2.43 €/KG

    -23%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Presto Taipärane Karri Sealihaga 300g

    2.69 € Algne hind oli: 2.69 €.2.19 €Praegune hind on: 2.19 €.

    7.30 €/KG

    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details

Kontakt

A1M OÜ

KMKR nr. EE101971481

Reg. kood 14238403

Pikk 2a Võru 65604

Tel E-R 8:00-16:30: +372 53059600

E-mail: info@a1000market.ee

Scroll to top Scroll to top Scroll to top