A1000 Market
  • Kampaaniad
  • Loosid
  • Hea hind
  • Wallers tööriistad
  • Kauplused
  • Tule tööle
  • Ettevõttest
  • Menu Menu
  • Link to Facebook Link to Facebook Link to Facebook
  • Link to Instagram Link to Instagram Link to Instagram
-24%

Garnier Šampoon Loving Blends Honey 300ml

3.55 € Algne hind oli: 3.55 €.2.69 €Praegune hind on: 2.69 €.

8.96 €/l

8.96 l
Tootekood: 196574 Kategooria: Sampoonid, palsamid, maskid tkEAN: 3600542462259
  • Kirjeldus

Kirjeldus

Hoiatus! Vältida silma sattumist. Silma sattumisel loputada koheselt rohke veega. Hoida laste eest kättesaamatus kohas. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Toodetud Euroopas. Maaletooja: A1M OÜ, Pikk 2a, Võru 65604, Eesti. E-post: info@a1000market.ee

Seotud tooted

  • Placeholder image

    Elseve Palsam Collagen Lifter 200ml

    5.10 € Algne hind oli: 5.10 €.4.55 €Praegune hind on: 4.55 €.

    22.75 €/l

    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Elseve Šampoon Color Vive 400ml

    7.10 € Algne hind oli: 7.10 €.4.55 €Praegune hind on: 4.55 €.

    11.38 €/L

    -36%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Placeholder image

    Agrado Intense Shine Šampoon 900ml

    3.99 € Algne hind oli: 3.99 €.2.99 €Praegune hind on: 2.99 €.

    3.32 €/L

    -25%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Shampoon Elseve Hyaluron Pure 400ml

    6.99 € Algne hind oli: 6.99 €.4.55 €Praegune hind on: 4.55 €.

    11.38 €/L

    -35%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details

Kontakt

A1M OÜ

KMKR nr. EE101971481

Reg. kood 14238403

Pikk 2a Võru 65604

Tel E-R 8:00-16:30: +372 53059600

E-mail: info@a1000market.ee

Scroll to top Scroll to top Scroll to top