A1000 Market
  • Kampaaniad
  • Loosid
  • Hea hind
  • Wallers tööriistad
  • Kauplused
  • Tule tööle
  • Ettevõttest
  • Menu Menu
  • Link to Facebook Link to Facebook Link to Facebook
  • Link to Instagram Link to Instagram Link to Instagram
Laen tootepilti

Elseve Palsam Collagen Lifter 200ml

5.10 € Algne hind oli: 5.10 €.4.55 €Praegune hind on: 4.55 €.

22.75 €/l

22.75 l
Tootekood: 196568 Kategooria: Sampoonid, palsamid, maskid tkEAN: 3600524251321

Seotud tooted

  • Placeholder image

    Elseve Šampoon Glycolic Gloss Core 400ml

    7.10 € Algne hind oli: 7.10 €.4.55 €Praegune hind on: 4.55 €.

    11.38 €/l

    -36%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Elseve Šampoon Dream Long 400ml

    7.10 € Algne hind oli: 7.10 €.4.55 €Praegune hind on: 4.55 €.

    11.38 €/L

    -36%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Placeholder image

    Elseve Palsam Glycolic Gloss Core 200ml

    5.10 € Algne hind oli: 5.10 €.4.55 €Praegune hind on: 4.55 €.

    22.75 €/l

    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Placeholder image

    Ziaja Juuksepalsam Cocoa Butter 200ml

    1.99 € Algne hind oli: 1.99 €.1.59 €Praegune hind on: 1.59 €.

    7.95 €/L

    -20%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details

Kontakt

A1M OÜ

KMKR nr. EE101971481

Reg. kood 14238403

Pikk 2a Võru 65604

Tel E-R 8:00-16:30: +372 53059600

E-mail: info@a1000market.ee

Scroll to top Scroll to top Scroll to top