A1000 Market
  • Kampaaniad
  • Loosid
  • Hea hind
  • Wallers tööriistad
  • Kauplused
  • Tule tööle
  • Ettevõttest
  • Menu Menu
  • Link to Facebook Link to Facebook Link to Facebook
  • Link to Instagram Link to Instagram Link to Instagram

Presto Magushapu Kana Nuudlitega 300g

2.69 € Algne hind oli: 2.69 €.2.19 €Praegune hind on: 2.19 €.

7.30 €/KG

7.30 KG
Tootekood: 198368 Kategooria: Purgisupid ja toidukonservid TKEAN: 4740073003237

Seotud tooted

  • Kronis Ukraina Borš Sealihaga 530g

    2.85 € Algne hind oli: 2.85 €.2.45 €Praegune hind on: 2.45 €.

    4.62 €/KG

    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Salvest Värskekapsaborš Veiselihaga 530g

    3.49 € Algne hind oli: 3.49 €.2.79 €Praegune hind on: 2.79 €.

    5.26 €/KG

    -20%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Presto Pilaff 300g

    2.69 € Algne hind oli: 2.69 €.2.19 €Praegune hind on: 2.19 €.

    7.30 €/KG

    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Salvest Kanafrikadelli Supp 520g

    3.36 € Algne hind oli: 3.36 €.2.69 €Praegune hind on: 2.69 €.

    5.17 €/KG

    -20%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details

Kontakt

A1M OÜ

KMKR nr. EE101971481

Reg. kood 14238403

Pikk 2a Võru 65604

Tel E-R 8:00-16:30: +372 53059600

E-mail: info@a1000market.ee

Scroll to top Scroll to top Scroll to top