A1000 Market
  • Kampaaniad
  • Loosid
  • Hea hind
  • Wallers tööriistad
  • Kauplused
  • Tule tööle
  • Ettevõttest
  • Menu Menu
  • Link to Facebook Link to Facebook Link to Facebook
  • Link to Instagram Link to Instagram Link to Instagram
-24%

Agrado C-vitamiini Mitsellaarvesi 400ml

4.39 € Algne hind oli: 4.39 €.3.35 €Praegune hind on: 3.35 €.

8.38 €/L

8.38 L
Tootekood: 184588 Kategooria: Näopuhastus TKEAN: 8433295096878
  • Kirjeldus

Kirjeldus

Puhasta, eemalda meik ja hoolda oma nahka Agrado C-vitamiini mitsellaarpuhastusveega, mis sisaldab 99% looduslikke koostisosi, eemaldab õrnalt meigi näolt, silmadelt ja huultelt, andes samal ajal sära ja aidates nahatooni ühtlustada. DERMATOLOOGIISELT ja OFTALMALOOGILISELT TESTITUD. Sobib kõikidele nahatüüpidele, isegi kõige tundlikumale nahale. Mitte alla neelata! Hoida lastele kättesaamatus kohas. Toodetud Eus. Maaletooja: A1M OÜ. Võru linn, Pikk tänav 2a. 65604. info@a1000market.ee

Seotud tooted

  • Placeholder image

    Clean Shot Näopesuvaht D-pantenooliga 150ml

    3.90 € Algne hind oli: 3.90 €.3.35 €Praegune hind on: 3.35 €.

    22.33 €/L

    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Ziaja Näopesuvaht Normaalsele Nahale 150ml

    5.23 € Algne hind oli: 5.23 €.4.25 €Praegune hind on: 4.25 €.

    28.34 €/L

    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Agrado Näopuhastustoonik 250ml

    1.49 € Algne hind oli: 1.49 €.1.29 €Praegune hind on: 1.29 €.

    5.16 €/L

    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details

Kontakt

A1M OÜ

KMKR nr. EE101971481

Reg. kood 14238403

Pikk 2a Võru 65604

Tel E-R 8:00-16:30: +372 53059600

E-mail: info@a1000market.ee

Scroll to top Scroll to top Scroll to top