A1000 Market
  • Kampaaniad
  • Loosid
  • Hea hind
  • Wallers tööriistad
  • Kauplused
  • Tule tööle
  • Ettevõttest
  • Menu Menu
  • Link to Facebook Link to Facebook Link to Facebook
  • Link to Instagram Link to Instagram Link to Instagram

Athena Närimispulgad Kana ja Maksaga (Lihasisaldus 95%) 50g

1.29 € Algne hind oli: 1.29 €.1.15 €Praegune hind on: 1.15 €.

23.00 €/KG

23.00 KG
Tootekood: 119913 Kategooria: Kuivtoit, snäkid (kassid) TKEAN: 4010492973764

Seotud tooted

  • Catit Creamy Maius Kassidele Tuunikalaga 4x10g

    1.95 € Algne hind oli: 1.95 €.1.49 €Praegune hind on: 1.49 €.

    37.25 €/KG

    -24%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Catit Creamy Maius Kassidele Lõhe ja Kreveti 4x10g

    1.95 € Algne hind oli: 1.95 €.1.49 €Praegune hind on: 1.49 €.

    37.25 €/KG

    -24%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Catit Creamy Maius Kassidele Kanalihaga 4x10g

    1.95 € Algne hind oli: 1.95 €.1.49 €Praegune hind on: 1.49 €.

    37.25 €/KG

    -24%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Placeholder image

    Dreamies Suupiste kassidele loomalihaga 60g

    1.77 € Algne hind oli: 1.77 €.1.24 €Praegune hind on: 1.24 €.

    20.67 €/KG

    -30%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details

Kontakt

A1M OÜ

KMKR nr. EE101971481

Reg. kood 14238403

Pikk 2a Võru 65604

Tel E-R 8:00-16:30: +372 53059600

E-mail: info@a1000market.ee

Scroll to top Scroll to top Scroll to top