A1000 Market
  • Kampaaniad
  • Loosid
  • Hea hind
  • Wallers tööriistad
  • Kauplused
  • Tule tööle
  • Ettevõttest
  • Menu Menu
  • Link to Facebook Link to Facebook Link to Facebook
  • Link to Instagram Link to Instagram Link to Instagram
-27%

Sheba Kiisueine Kalavalik 6x50g

2.67 € Algne hind oli: 2.67 €.1.95 €Praegune hind on: 1.95 €.

6.50 €/KG

6.50 KG
Tootekood: 158159 Kategooria: Kassi konservid TKEAN: 4770608266103

Seotud tooted

  • Whiskas kala märgtoit 4-pakk 85g

    2.23 € Algne hind oli: 2.23 €.1.59 €Praegune hind on: 1.59 €.

    4.68 €/KG

    -29%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • FRENDI kassitoit kastmes lõhega 400g

    0.89 € Algne hind oli: 0.89 €.0.78 €Praegune hind on: 0.78 €.

    1.95 €/KG

    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Sheba Linnulihavalik 6x50g

    2.67 € Algne hind oli: 2.67 €.1.95 €Praegune hind on: 1.95 €.

    6.50 €/KG

    -27%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • FRENDI kassitoit kastmes loomalihaga 400g

    0.89 € Algne hind oli: 0.89 €.0.78 €Praegune hind on: 0.78 €.

    1.95 €/KG

    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details

Kontakt

A1M OÜ

KMKR nr. EE101971481

Reg. kood 14238403

Pikk 2a Võru 65604

Tel E-R 8:00-16:30: +372 53059600

E-mail: info@a1000market.ee

Scroll to top Scroll to top Scroll to top