A1000 Market
  • Kampaaniad
  • Loosid
  • Hea hind
  • Wallers tööriistad
  • Kauplused
  • Tule tööle
  • Ettevõttest
  • Menu Menu
  • Link to Facebook Link to Facebook Link to Facebook
  • Link to Instagram Link to Instagram Link to Instagram
-25%
Laen tootepilti

Agrado Šampoon Toitev Kuivadele Juustele 900ml

3.99 € Algne hind oli: 3.99 €.2.99 €Praegune hind on: 2.99 €.

3.32 €/L

3.32 L
Tootekood: 187308 Kategooria: Sampoonid, palsamid, maskid tkEAN: 8433295098674
  • Kirjeldus

Kirjeldus

Toitev ja taastav šampoon kuivadele ja habrastele juustele.Intensiivne toitumine ja taastamine juurtest otsteni. Annab pehmuse ja loomuliku läike.Aitab kontrollida kahu.Ideaalne kuivadele või kahjustatud juustele. Sobib igapäevaseks kasutamiseks. Nisuproteiinide ja keratiiniga. KASUTUSJUHEND: Masseeri šampoon märgadesse juustesse, alustades juukse juurtest. Seejärel loputada rohke veega, vajadusel korrata.Mitte alla neelata. Silma sattumisel koheselt loputada rohke
veega. Hoida lastele kättesaamatus kohas. DERMATOLOOGILISELT TESTISTUD. Valmistatud 100% EU-s. Maaletooja: A1M OÜ, Võru linn, Pikk tänav 2a, 65604
info@a1000market.ee

Seotud tooted

  • Garnier Šampoon Loving Blends Avocado 300ml

    3.55 € Algne hind oli: 3.55 €.2.69 €Praegune hind on: 2.69 €.

    8.96 €/l

    -24%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Placeholder image

    Ziaja Juuksepalsam Cocoa Butter 200ml

    1.99 € Algne hind oli: 1.99 €.1.59 €Praegune hind on: 1.59 €.

    7.95 €/L

    -20%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Placeholder image

    Elseve Palsam Glycolic Gloss Core 200ml

    5.10 € Algne hind oli: 5.10 €.4.55 €Praegune hind on: 4.55 €.

    22.75 €/l

    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Garnier Palsam Loving Blends Honey 250ml

    3.49 € Algne hind oli: 3.49 €.2.69 €Praegune hind on: 2.69 €.

    10.76 €/l

    -23%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details

Kontakt

A1M OÜ

KMKR nr. EE101971481

Reg. kood 14238403

Pikk 2a Võru 65604

Tel E-R 8:00-16:30: +372 53059600

E-mail: info@a1000market.ee

Scroll to top Scroll to top Scroll to top