A1000 Market
  • Kampaaniad
  • Loosid
  • Hea hind
  • Wallers tööriistad
  • Kauplused
  • Tule tööle
  • Ettevõttest
  • Menu Menu
  • Link to Facebook Link to Facebook Link to Facebook
  • Link to Instagram Link to Instagram Link to Instagram
-24%

Garnier Šampoon Loving Blends Avocado 300ml

3.55 € Algne hind oli: 3.55 €.2.69 €Praegune hind on: 2.69 €.

8.96 €/l

8.96 l
Tootekood: 196572 Kategooria: Sampoonid, palsamid, maskid tkEAN: 3600542460743
  • Kirjeldus

Kirjeldus

Hoiatus! Vältida silma sattumist. Silma sattumisel loputada koheselt rohke veega. Hoida laste eest kättesaamatus kohas. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Toodetud Euroopas. Maaletooja: A1M OÜ, Pikk 2a, Võru 65604, Eesti. E-post: info@a1000market.ee

Seotud tooted

  • Pantene Šampoon Intensive Repair 400ml

    6.15 € Algne hind oli: 6.15 €.4.99 €Praegune hind on: 4.99 €.

    12.48 €/L

    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Placeholder image

    Ziaja Juuksepalsam Cocoa Butter 200ml

    1.99 € Algne hind oli: 1.99 €.1.59 €Praegune hind on: 1.59 €.

    7.95 €/L

    -20%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Placeholder image

    Agrado Šampoon Toitev Kuivadele Juustele 900ml

    3.99 € Algne hind oli: 3.99 €.2.99 €Praegune hind on: 2.99 €.

    3.32 €/L

    -25%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Placeholder image

    Elseve Šampoon Glycolic Gloss Core 400ml

    7.10 € Algne hind oli: 7.10 €.4.55 €Praegune hind on: 4.55 €.

    11.38 €/l

    -36%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details

Kontakt

A1M OÜ

KMKR nr. EE101971481

Reg. kood 14238403

Pikk 2a Võru 65604

Tel E-R 8:00-16:30: +372 53059600

E-mail: info@a1000market.ee

Scroll to top Scroll to top Scroll to top