A1000 Market
  • Kampaaniad
  • Loosid
  • Hea hind
  • Wallers tööriistad
  • Kauplused
  • Tule tööle
  • Ettevõttest
  • Menu Menu
  • Link to Facebook Link to Facebook Link to Facebook
  • Link to Instagram Link to Instagram Link to Instagram
-36%

Elseve Šampoon Hyaluron Plump 400ml

7.10 € Algne hind oli: 7.10 €.4.55 €Praegune hind on: 4.55 €.

11.38 €/L

11.38 L
Tootekood: 158741 Kategooria: Sampoonid, palsamid, maskid TKEAN: 3600524029944

Seotud tooted

  • Elseve Šampoon Dream Long 400ml

    7.10 € Algne hind oli: 7.10 €.4.55 €Praegune hind on: 4.55 €.

    11.38 €/L

    -36%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Garnier Palsam Loving Blends Avocado 250ml

    3.49 € Algne hind oli: 3.49 €.2.69 €Praegune hind on: 2.69 €.

    10.76 €/l

    -23%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Placeholder image

    Elseve Šampoon Glycolic Gloss Core 400ml

    7.10 € Algne hind oli: 7.10 €.4.55 €Praegune hind on: 4.55 €.

    11.38 €/l

    -36%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Placeholder image

    Kallos Juuksegeel Wet Look 275ml

    1.59 € Algne hind oli: 1.59 €.1.29 €Praegune hind on: 1.29 €.

    4.69 €/l

    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details

Kontakt

A1M OÜ

KMKR nr. EE101971481

Reg. kood 14238403

Pikk 2a Võru 65604

Tel E-R 8:00-16:30: +372 53059600

E-mail: info@a1000market.ee

Scroll to top Scroll to top Scroll to top