A1000 Market
  • Kampaaniad
  • Loosid
  • Hea hind
  • Wallers tööriistad
  • Kauplused
  • Tule tööle
  • Ettevõttest
  • Menu Menu
  • Link to Facebook Link to Facebook Link to Facebook
  • Link to Instagram Link to Instagram Link to Instagram
Laen tootepilti

Kallos Juuksegeel Wet Look 275ml

1.59 € Algne hind oli: 1.59 €.1.29 €Praegune hind on: 1.29 €.

4.69 €/l

4.69 l
Tootekood: 195109 Kategooria: Sampoonid, palsamid, maskid tkEAN: 5998889525422
  • Kirjeldus

Kirjeldus

Eriti tugev fikseerimine kauapüsivate soengute jaoks. Annab intensiivse märja välimuse ja särava läike. Provitamiin B5 juuste hoolduseks ja kaitseks. Kaitseb juukseid kuivamise eest. Sobib kõikidele juuksetüüpidele. See ei tee juukseid raskeks ja on kergesti välja pestav. Kasutamine: Jaota soovitud kogus ühtlaselt kuivadele või kergelt niisketele juustele ja seejärel stiliseeri vastavalt soovile. Väldi silma sattumist. Silma sattumisel loputa koheselt ja põhjalikult veega. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Toodetud: Eus. Maaletooja: A1M OÜ. Võru linn. Pikk tn2a. info@a1000market.ee

Seotud tooted

  • Pantene Palsam Intensive Repair 275ml

    5.99 € Algne hind oli: 5.99 €.4.69 €Praegune hind on: 4.69 €.

    17.05 €/L

    -22%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Placeholder image

    Elseve Palsam Glycolic Gloss Core 200ml

    5.10 € Algne hind oli: 5.10 €.4.55 €Praegune hind on: 4.55 €.

    22.75 €/l

    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Shampoon Elseve Hyaluron Pure 400ml

    6.99 € Algne hind oli: 6.99 €.4.55 €Praegune hind on: 4.55 €.

    11.38 €/L

    -35%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Elseve Šampoon Hyaluron Plump 400ml

    7.10 € Algne hind oli: 7.10 €.4.55 €Praegune hind on: 4.55 €.

    11.38 €/L

    -36%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details

Kontakt

A1M OÜ

KMKR nr. EE101971481

Reg. kood 14238403

Pikk 2a Võru 65604

Tel E-R 8:00-16:30: +372 53059600

E-mail: info@a1000market.ee

Scroll to top Scroll to top Scroll to top