A1000 Market
  • Kampaaniad
  • Loosid
  • Hea hind
  • Wallers tööriistad
  • Kauplused
  • Tule tööle
  • Ettevõttest
  • Menu Menu
  • Link to Facebook Link to Facebook Link to Facebook
  • Link to Instagram Link to Instagram Link to Instagram
Laen tootepilti

Kallos Juuksegeel Mega Strong 275ml

1.59 € Algne hind oli: 1.59 €.1.29 €Praegune hind on: 1.29 €.

4.69 €/l

4.69 l
Tootekood: 195110 Kategooria: Sampoonid, palsamid, maskid tkEAN: 5998889525408
  • Kirjeldus

Kirjeldus

Ülitugev fikseerimine kauapüsivate soengute jaoks.Provitamiin B5-ga, mis toidab ja kaitseb juukseid. Annab juustele loomuliku läike ilma neid kleepuvaks muutmata. Kaitseb juukseid kuivamise eest. Sobib igat tüüpi juustele. Kergesti mahapestav.Kasutamine: Jaota soovitud kogus ühtlaselt kuivadele või niisketele juustele ja stiliseeri vastavalt soovile. Väldi silma sattumist. Silma sattumisel loputa koheselt ja põhjalikult veega. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Toodetud:Eus. Maaletooja: A1M OÜ. Võru linn. Pikk tn. 2a. info@a1000market.ee

Seotud tooted

  • Elseve Šampoon Dream Long 400ml

    7.10 € Algne hind oli: 7.10 €.4.55 €Praegune hind on: 4.55 €.

    11.38 €/L

    -36%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Elseve Palsam Hyaluron Plump 400ml

    7.10 € Algne hind oli: 7.10 €.4.55 €Praegune hind on: 4.55 €.

    11.38 €/L

    -36%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Placeholder image

    Agrado Šampoon Toitev Kuivadele Juustele 900ml

    3.99 € Algne hind oli: 3.99 €.2.99 €Praegune hind on: 2.99 €.

    3.32 €/L

    -25%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Placeholder image

    Ziaja Šampoon Kuivadele Juustele Cocoa Butter 400ml

    2.60 € Algne hind oli: 2.60 €.1.99 €Praegune hind on: 1.99 €.

    4.98 €/L

    -23%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details

Kontakt

A1M OÜ

KMKR nr. EE101971481

Reg. kood 14238403

Pikk 2a Võru 65604

Tel E-R 8:00-16:30: +372 53059600

E-mail: info@a1000market.ee

Scroll to top Scroll to top Scroll to top