A1000 Market
  • Kampaaniad
  • Loosid
  • Hea hind
  • Wallers tööriistad
  • Kauplused
  • Tule tööle
  • Ettevõttest
  • Menu Menu
  • Link to Facebook Link to Facebook Link to Facebook
  • Link to Instagram Link to Instagram Link to Instagram
-20%

Agrado SK+ C-vitamiini Näokreem D-Light 50ml

4.99 € Algne hind oli: 4.99 €.3.99 €Praegune hind on: 3.99 €.

79.80 €/L

79.80 L
Tootekood: 184584 Kategooria: Näokreemid, maskid TKEAN: 8433295492601
  • Kirjeldus

Kirjeldus

Skin Positive C-vitamiini ja D-vitamiiniga näokreem, mis sisaldab C-vitamiini ja Nectarea lithopsi, mis soodustab D-vitamiini sünteesi nahas.Parandab nahatooni ja tekstuuri. Antioksüdantne toime – Tugevdab ja restruktureerib lisaks vananemisvastasele ja kortsudevastasele toimele. Parandab naha elastsust, toonust ja tekstuuri.
Prokollageen – see täiustatud koostis ühendab koostisosi, mis soodustavad kollageeni sünteesi ja aitavad saavutada kõrge D-vitamiini taseme, et nahk oleks prink, niisutatud ja särav. DERMATOLOOGILISELT TESTITUD. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Toodetud Eus. Maaletooja: A1M OÜ. Võru linn, Pikk tänav 2a. 65604
info@a1000market.ee

Seotud tooted

  • Agrado SK+ C-vitamiini Silmaümbruskreem 15ml

    2.99 € Algne hind oli: 2.99 €.2.25 €Praegune hind on: 2.25 €.

    150.00 €/L

    -25%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Garnier Kangasmask Prinkust Taastav Hydra Bomb 1tk

    2.29 € Algne hind oli: 2.29 €.1.79 €Praegune hind on: 1.79 €.

    63.93 €/L

    -22%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Agrado SK+ C-vitamiini Näosprei D-Lighted 140ml

    2.99 € Algne hind oli: 2.99 €.2.25 €Praegune hind on: 2.25 €.

    16.07 €/L

    -25%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Agrado SK+ C-vitamiini Seerum D-Lighted 30ml

    5.35 € Algne hind oli: 5.35 €.3.99 €Praegune hind on: 3.99 €.

    133.00 €/L

    -25%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details

Kontakt

A1M OÜ

KMKR nr. EE101971481

Reg. kood 14238403

Pikk 2a Võru 65604

Tel E-R 8:00-16:30: +372 53059600

E-mail: info@a1000market.ee

Scroll to top Scroll to top Scroll to top