A1000 Market
  • Kampaaniad
  • Loosid
  • Hea hind
  • Wallers tööriistad
  • Kauplused
  • Tule tööle
  • Ettevõttest
  • Menu Menu
  • Link to Facebook Link to Facebook Link to Facebook
  • Link to Instagram Link to Instagram Link to Instagram
-25%

Agrado SK+ C-vitamiini Seerum D-Lighted 30ml

5.35 € Algne hind oli: 5.35 €.3.99 €Praegune hind on: 3.99 €.

133.00 €/L

133.00 L
Tootekood: 184583 Kategooria: Näokreemid, maskid TKEAN: 8433295492625
  • Kirjeldus

Kirjeldus

C-vitamiini ja Nectaria Lithops™ ekstraktiga seerum taastab naha loomuliku sära, parandab elastsust ja ühtlustab nahatooni. Kerge tekstuur imendub kiiresti, ei jäta kleepuvat tunnet ning annab nahale värske ja pringima jume. Igat tüüpi naha igapäevaseks hoolduseks, eriti tuhmi, väsinud või ebaühtlase naha jaoks, mis vajab toniseerimist ja sära. Kanna paar tilka puhastatud näole ja kaelale, masseeri õrnalt kuni täieliku imendumiseni. Kasuta iga päev. Parima tulemuse saavutamiseks kombineeri C-vitamiini ja D-provitamiini sisaldava kreemiga. DERMATOLOOGILISELT TESTITUD. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Toodetud Eus. Maaletooja: A1M OÜ. Võru linn. Pikk tänav 2a. 65604. info@a1000market.ee

Seotud tooted

  • Placeholder image

    Kangasmask Kollageeniga

    2.40 € Algne hind oli: 2.40 €.1.99 €Praegune hind on: 1.99 €.

    1.99 €/TK

    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Garnier Kangasmask Prinkust Taastav Hydra Bomb 1tk

    2.29 € Algne hind oli: 2.29 €.1.79 €Praegune hind on: 1.79 €.

    63.93 €/L

    -22%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Agrado SK+ C-vitamiini Näosprei D-Lighted 140ml

    2.99 € Algne hind oli: 2.99 €.2.25 €Praegune hind on: 2.25 €.

    16.07 €/L

    -25%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Agrado SK+ C-vitamiini Näokreem D-Light 50ml

    4.99 € Algne hind oli: 4.99 €.3.99 €Praegune hind on: 3.99 €.

    79.80 €/L

    -20%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details

Kontakt

A1M OÜ

KMKR nr. EE101971481

Reg. kood 14238403

Pikk 2a Võru 65604

Tel E-R 8:00-16:30: +372 53059600

E-mail: info@a1000market.ee

Scroll to top Scroll to top Scroll to top