A1000 Market
  • Kampaaniad
  • Loosid
  • Hea hind
  • Wallers tööriistad
  • Kauplused
  • Tule tööle
  • Ettevõttest
  • Menu Menu
  • Link to Facebook Link to Facebook Link to Facebook
  • Link to Instagram Link to Instagram Link to Instagram
-25%

Agrado SK+ C-vitamiini Näosprei D-Lighted 140ml

2.99 € Algne hind oli: 2.99 €.2.25 €Praegune hind on: 2.25 €.

16.07 €/L

16.07 L
Tootekood: 184586 Kategooria: Näokreemid, maskid TKEAN: 8433295099138
  • Kirjeldus

Kirjeldus

Kerge matistav näosprei, mis aitab nahka värskendada, hoiab seda niisutatuna ja aitab visuaalselt vähendada liigset läiget kogu päeva jooksul. Annab meeldiva jahutava efekti, imendub kiiresti, ei jäta kleepuvat tunnet ega jäta kihti. Sobib kombineeritud ja rasusele nahale, aitab säilitada niiskustasakaalu ja mugavustunnet. Võib kasutada enne või peale meiki naha uuendamiseks ja värskendamiseks.Kasutamine: Hoidke pudelit näost 20–30 cm kaugusel. Pihustage ühtlaseks pealekandmiseks 1–3 korda. Kasutage hommikul, pärastlõunal või vastavalt vajadusele kogu päeva jooksul – üksi või meigi peal kohese värskenduse saamiseks.
Toodetud: Hispaanias. Maaletooja: A1M OÜ. Võru linn, Pikk tänav 2a. 65604. info@a1000market.ee

Seotud tooted

  • Agrado SK+ C-vitamiini Seerum D-Lighted 30ml

    5.35 € Algne hind oli: 5.35 €.3.99 €Praegune hind on: 3.99 €.

    133.00 €/L

    -25%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Agrado SK+ C-vitamiini Silmaümbruskreem 15ml

    2.99 € Algne hind oli: 2.99 €.2.25 €Praegune hind on: 2.25 €.

    150.00 €/L

    -25%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Placeholder image

    Kangasmask Kollageeniga

    2.40 € Algne hind oli: 2.40 €.1.99 €Praegune hind on: 1.99 €.

    1.99 €/TK

    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details
  • Agrado SK+ C-vitamiini Näokreem D-Light 50ml

    4.99 € Algne hind oli: 4.99 €.3.99 €Praegune hind on: 3.99 €.

    79.80 €/L

    -20%
    Add to cart Add to cart Loe edasi Show Details Show Details Show Details

Kontakt

A1M OÜ

KMKR nr. EE101971481

Reg. kood 14238403

Pikk 2a Võru 65604

Tel E-R 8:00-16:30: +372 53059600

E-mail: info@a1000market.ee

Scroll to top Scroll to top Scroll to top